Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > ŠD – ohlédnutí za podzimem 2019 v 1. a 2. oddělení

ŠD – ohlédnutí za podzimem 2019 v 1. a 2. odděleníDatum konání:
18.12.2019

Celoroční program POZNÁVÁME SAMI SEBE, nás zavedl tak trochu do tajů astrologie - horoskopů, měsíčních znamení. Každý měsíc se dozvídáme, kdo z nás má narozeniny, co říkají jednotlivá znamení zvěrokruhu, zajímavosti v podobě „přisouzených“ barev, květin, minerálů, stromů, zvířat. A nejen to! Podle znamení zvěrokruhu nás každý měsíc provází “OSOBNOST MĚSÍCE“.

Seznámili jsme se s Neilem Armstrongem (Lev), Antonínem Dvořákem (Panna), Ondřejem Sekorou (Váhy), Karlem Zemanem (Štír), s jejich přínosem, tvorbou, prací, významem.

Přejeme Všem krásné a poklidné Vánoce!

Děti a vychovatelky z 1. a 2. oddělení ŠD .

Fotogalerie z akce