Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Školní výzva Běhu pro Paměť národa 2021

Školní výzva Běhu pro Paměť národa 2021

7.5.2021
23.5.2021

Běžíme pro Paměť národa, abychom nezapomněli na osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocoustu, disidentů, všech bojovníků za svobodu.

Výtěžek Běhu umožní natočit a uchovat další stovky jejich příběhů.

Za každý 1 uběhnutý kilometr věnují partneři projektu 1 Kč na natáčení pamětníků do sbírky Paměti národa.

A teď už informace pro samotné běžce:
1)    Nainstaluj si do svého mobilu běžeckou aplikaci, použij svoji stávající běžeckou aplikaci nebo použij chytré hodinky, které umí zaznamenat vzdálenost a čas běhu.
Běžecké aplikace stáhnete na svých telefonech v aplikacích Google Play (pro Android) nebo App Store (pro iPhone). Doporučujeme aplikaci EPP Pomáhej pohybem od našeho partnera Nadace ČEZ.
2)    Na začátku běhu si spusť aplikaci a vyběhni na svou trasu – běžet můžeš kdekoliv, kdykoliv mezi 1. – 23. 5. 2021 a kolikrát chceš!

3)    Po doběhnutí si ulož záznam běhu z aplikace nebo hodinek (fotka/printscreen), kde bude čas, datum a počet uběhnutých kilometrů
4)    Výsledky/záznam běhu 1. stupeň pošle na email urbanovar@zstgmpodebrady.cz, 2. stupeň pošle na email vorlickova@zstgmpodebrady.cz.

průklik na web