Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Slavnostní oběd prvňáčků

Slavnostní oběd prvňáčkůDatum konání:
30.1.2020

Jedinečnou atmosféru předávání prvního vysvědčení podtrhlo ještě každoroční setkání u slavnostně prostřených tabulí.

Než si ti nejmladší odnesli domů svá krásná vysvědčení, měli možnost prožít příjemné chvíle se svou paní učitelkou a spolužáky ve školní jídelně, která se proměnila k nepoznání. Slavnostní oběd pro nás připravily naše paní kuchařky spolu s učni a paní mistrovou ze Středního odborného učiliště společného stravování v Poděbradech. Ti naše prvňáčky obsluhovali jako v restauraci. Nenásilnou formou jsme tak naše prvňáky učili společenskému stolování a základům etikety. Nechyběl slavnostní přípitek, kterého se zhostil pan ředitel. Ocenil jejich práci za 1. pololetí. Všichni, bez rozdílu, zvládli první školní úskalí a udělali na sobě velké pokroky.

Fotogalerie z akce