Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Jednání Dětského parlamentu města Poděbrady

Jednání Dětského parlamentu města PoděbradyDatum konání:
30.1.2020

Dne 29. 1. 2020 se konalo první oficiální jednání Dětského parlamentu města Poděbrady, kde pět poděbradských škol prezentovalo své projekty. Projekty to byly velice zajímavé, inovativní i originální. Našemu týmu se podařilo získat nejvyšší počet hlasů za projekt, ve kterém jsme se rozhodli pomoci potřebným. Těmi potřebnými jsou pejsci z poděbradského útulku, který je z velké části závislý na darech sponzorů a veřejnosti. Naše pomoc se týká nákupu kvalitních konzerv, kterých se jim nedostává. Děkujeme všem ostatním školám, že se rozhodly nám dát svůj hlas a podpořit nás v našem záměru. Děkujeme.

Jednání Dětského parlamentu města Poděbrady