Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Žižkovský Slavík s Dádou

Žižkovský Slavík s DádouDatum konání:
30.1.2020

Již třetí ročník hudební soutěže je za námi. Tentokrát přímo s odbornou porotou. Nepříliš hudebně kvalifikovaným vychovatelkám v porotě poprvé předsedala opravdová star. Původně přislíbily předsednictví děvčata z Lollipopz. Nemoc však nešetří ani slavné a holky nám před akcí bohužel onemocněly. Nahradila je však úžasná Dáda a dorazila nejen s Jůlií!

Na začátek zazpívala a zacvičila pro odbourání nervozity všech účinkujících zpěváků a muzikantů tak, jak to umí snad jen ona. Děti se k ní rády připojily a byl to opravdu zážitek.
Pak následovalo to nejdůležitější! A to byly výkony našich dětských zpěváků a muzikantů! Děti opět nezklamaly a my je všechny chválíme a děkujeme za příjemný umělecký zážitek. Nebýt Dády v porotě, snad bychom ani nedokázaly rozhodnout o vítězích. Oko a hlavně hudební sluch odborníka se ale snad neplete. Věříme, že vyhráli ti nejlepší. Gratulujeme a přejeme hodně dalších hudebních úspěchů.

Vychovatelky ze Žižkova

Fotogalerie z akce