Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Seminář Prezentační dovednosti a zvládání trémy

Seminář Prezentační dovednosti a zvládání trémyDatum konání:
29.1.2020

Ve čtvrtek 23. 1. 2020 se členové Dětského parlamentu města Poděbrady zúčastnili semináře Prezentační dovednosti a zvládání trémy. Pod vedením zkušeného lektora se děti učily efektivně se představit, překonat trému pomocí uvolňovacích technik a mluvních cvičení a dávat zpětnou vazbu. Trénovaly si projev nanečisto a zjistily, jak prezentaci správně připravit. Vyzkoušely si, jak zaujmout pozornost, jak informovat a jak si naklonit posluchače. Žáci ze semináře odcházeli plni nových vědomostí, které jim pomohou nejen ve škole, ale i při jejich působení v žákovském parlamentu.

Seminář Prezentační dovednosti a zvládání trémy Seminář Prezentační dovednosti a zvládání trémy Seminář Prezentační dovednosti a zvládání trémy