Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > V rytmu zdraví zná vítěze

V rytmu zdraví zná vítězeDatum konání:
30.5.2022
Datum ukončení:
5.6.2022

 

Vítězství v krajském kole soutěže V rytmu zdraví patří 5. C

Třída se přihlásila do prvního ročníku internetové soutěže, které se zúčastnilo celkem 74 tříd, 100 učitelů a 981 žáků z celé České republiky. Tento vzdělávací kurz správného životního stylu probíhal v hodinách informatiky. Byl rozdělen do pěti lekcí, které na sebe navazovaly. Žáci se v něm postupně seznámili s jednotlivými patry výživové pyramidy, ale také s pravidly v nakupování a se správným uskladněním potravin. Zorientovali se v informacích na obalech potravin a v jejich složení. Jedna z lekcí byla věnována udržitelnosti a ochraně životního prostředí. V jednotlivých lekcích žáci rozvíjeli a naplnili své kompetence k učení, k řešení problémů i kompetence pracovní. Byla začleněna průřezová témata a došlo k propojení mezipředmětových vztahů.

Organizátoři projektu přijeli osobně žákům popřát k 1. místu a předali všem krásné a hodnotné ceny. Jsme „Škola podporující zdraví“, děkujeme tedy za účast a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Kateřina Šmídová

 

 

Diplom.jpg

IMG_6880.jpg