Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Zdravé zoubky s úsměvem

Zdravé zoubky s úsměvemDatum konání:
11.12.2019

Do projektu, který se zabývá preventivní péčí o zuby, se zapojily všechny naše 1. třídy.

S programem nás přišly seznámit studentky dentální hygieny ze Střední zdravotnické školy v Nymburce, které se připravují na povolání dentální hygienista. Hravou formou si s nimi žáci osvojili, jak předcházet zubním kazům, jak o zoubky pečovat a dozvěděli se velkou spoustu informací o dentální hygieně, o mléčném a trvalém chrupu, o zdravé výživě s ohledem na zuby… Za doprovodu básničky si natrénovali společně správnou techniku čištění zubů a odnesli si praktické materiály a zubní pasty.
Děkujeme za milou návštěvu a spolupráci, budeme se těšit na další setkání!

Paní učitelky z 1. A, B, C, D

Fotogalerie z akce