Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Želvy, kapři a delfíni

Želvy, kapři a delfíniDatum konání:
29.11.2021
Datum ukončení:
9.12.2021

 

Želvy, kapři a delfíni

 

Podzimní výuku plavání absolvovali třeťáci v krytém bazénu v Nymburce pod vedením zkušených instruktorů plavecké školy. Ti přizpůsobili výuku věku a schopnostem každého školáka. Používali plavecké pomůcky, desky, pontony, pásy, nudle a formou hry nad i pod vodou postupovali krok za krokem k základům technicky správných pohybů vedoucích ke splývání a k plavání. Neplavci jeli poprvé s obavami, ale ty se hned po první lekci rozplynuly. Všichni ve vodě dováděli a zůstala radost z plavání a těšení na další výuku. Seznámili se s plaveckými styly, postupně se zdokonalovali a posílili imunitu, protože se otužovali. Na závěr si všichni odváželi Mokré vysvědčení, které je dokladem jejich dosažených plaveckých dovedností. Předáváme nyní štafetu druháčkům a přejeme jim radost z pohybu ve vodě!

 

 

Mgr. Kateřina Šmídová