Úvod > Základní informace > Projekty > Projekty spolufinancované Evropskou unií

Projekty spolufinancované Evropskou unií

Nová počítačová učebna

Od roku 2020 má škola kompletně zařízenou novou počítačovou pracovnu nejpokrokovějšími komponenty včetně nového nábytku – dvoumístný počítačový stůl je dostatečně velký pro pohodlnou výuku nejen informatiky. Samozřejmostí jsou i veškeré nové rozvody a připojení.

Každý žák bude moci využívat samostatnou PC sestavu – počítač s kancelářským balíkem a připojením k internetu i místní síti. Klávesnice a myš je nedílnou součástí celého počítačového kompletu.

Stejně tak i paní učitelka či pan učitel bude mít samostatnou počítačovou sestavu včetně učitelského PC stolu.

Díky tomuto projektu s finanční podporou EU získala škola a hlavně naši žáci další moderní učebnu, která pomůže k dosahování cílů školního vzdělávacího programu za pomoci nových technologií.

Foto -projekt Úspěšný absolvent

Pohodová škola

Projekt Pohodová škola je spolufinancován Evropskou unií.

Personální podpora školním psychologem a sociálním pedagogem pro žáky s potřebou PO, ohrožené školním neúspěchem a jejich doučování. Realizace čtenářského klubu zábavné logiky a deskových her volnočasovou formou. Spolupráce pedagogických pracovníků ZŠ v oblasti ČG a MG.

Foto projekt Pohodová škola

Projekt Šablony III

Projekt Personalni podpora skolnim psychologem a skolnim asistentem.png

naucse[1].png