Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Nabídka zájmových útvarů

Nabídka zájmových útvarůDatum konání:
1.9.2023
Datum ukončení:
13.9.2023

 

 

NABÍDKA  ZÁJMOVÝCH  ÚTVARŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024

I v novém školním roce přinášíme ověřenou nabídku zájmových útvarů - kroužků organizovaných školou. V přehledu uvádíme název kroužku, jméno vedoucího, výši platby za školní rok, náplň, věk účastníků, pro které je určen, termín, kdy bude kroužek pravidelně probíhat. Všechny kroužky se budou konat v prostorách školy buď v budově ve Školní ulici, nebo v budově na Žižkově. Do 25. 9. odevzdejte vyplněnou přihlášku vedoucímu kroužku, který vám může dát i další bližší informace. Celoroční kurzovné zaplaťte prosím na číslo účtu: 504 547 309/0800           nejpozději však do 22. října 2023. Do poznámky uveďte název kroužku/ů a jméno dítěte. Činnost kroužků bude zahájena v říjnu.

Kompletní nabídku najdete zde: https://www.zstgmpodebrady.cz/zajmove-utvary-krouzky