Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Předškoláček

PředškoláčekDatum konání:
8.10.2023
Datum ukončení:
20.11.2023

 

Předškoláček v listopadu byl zaměřen na draka, listy a sv. Martina. Děti zvládly počítat, pracovat s pracovním listem, volit správné barvy. Vyslechly si příběh, dokreslily draka. Celým setkáním je doprovázely podzimní písničky.

 

IMG-20231106-WA0001.jpg

 

První říjnové setkání s těmi, kteří se u nás s prostředím školy teprve seznamují.

"Zelený pichlavý ježeček, ukrývá malý dáreček, který má hnědý obleček. Co je to?"
Provázel nás kaštánek, symbol podzimu, který nám pomohl rozvázat jazýčky, seznámit se, popisovat vlastnosti, používat protiklady a vyťukávat rytmus. S lehkostí jsme zvládli počítat, uvolňit ruku, sedět v lavici, držet pastelky ve správném úchopu,  soustředěně poslouchat pohádku a odříkat básničku.
 
Předškoláci, na viděnou 6. listopadu se těší paní učitelky Vlčková a Šmídová
 
5100f145-0e29-4a70-b621-be4c6adbf481.jpeg