Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Ohlédnutí za zimou

Ohlédnutí za zimouDatum konání:
30.3.2020

Vychovatelky školní družiny se celé zimní období snažily, aby dětem předaly zábavnou formou další informace a zajímavosti k tématu „ LES“. Děti se každý den věnovaly výtvarné a pracovní činnosti,o čemž se můžete přesvědčit ve fotogalerii. S dětmi jsme četly knihy I. Březinové Ťapka, kočka stěhovavá a Ňouma z Áčka. První kniha se věnuje problematice střídavé péče u dětí,druhá dětem,které jsou bojácné a neprůbojné. Třetí titul od P. Štarkové Můj brácha Tornádo je zaměřen na problematiku dětí s ADHD. Děti rády hrají vědomostní hry Moje první Česko, přírodovědné zábavné kvízy a Příběhy z kostek, kde si procvičují a rozvíjí svoji slovní zásobu a fantazii. Únor je měsícem zdraví, proto děti tvořily koláž ze zdravých potravin, povídaly jsme si s nimi o osobní hygieně, vitamínech, nemocech a jak jim předcházet. Měly také čas na to, co je baví a tím je hraní, ideálně venku na čerstvém vzduchu.

Vychovatelky Trněná, Novák, Ábelová

Fotogalerie z akce