Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Tělesná výchova v době mimořádného volna

Tělesná výchova v době mimořádného volnaDatum konání:
3.4.2020

I když jsme doma a nemáme pravidelné hodiny tělesné výchovy ve škole a tréninky ve svých sportovních oddílech a nechodíme s kamarády sportovat ven na hřiště, třeba jezdit na kolečkových bruslích a celou řadu dalších sportovních aktivit, nesmíme zanedbat svoji fyzickou zdatnost.

Rádi bychom vám poradili jak na to, abyste byli zdraví a odolní k nemocem. Chce to jenom věnovat pár minut pohybu denně. Abyste měli přehled o tom, které cvičení a cviky jste už dělali, je dobré si vést stručný „Sportovní deník“. Stačí si napsat pouze datum, které cviky, kolikrát nebo jak dlouho jste je dělali a hned máš přehled o svých aktivitách.

Co třeba skákat přes švihadlo, dělat pořádné dřepy, kliky, skákat do schodů, dělat sedy lehy, házet si s míčem a celá řada dalších cvičení, na které přijdeš sám.

Je také dobré si zacvičit a zatancovat při hudbě. Zkus to na tuhle písničku „ Když nemůžeš, tak přidej víc“ od Mirai

Dej se do pohybu – děláš to pro sebe!

Budeš li chtít, napiš, jak cvičíš! B.M.

Tělesná výchova v době mimořádného volna