Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Projekt SONIAA aneb podpora pohybové aktivity našich žáků

Projekt SONIAA aneb podpora pohybové aktivity našich žáků

6.12.2020

Dnes je to měsíc, co si žáci vybraných tříd naší školy nasadili na ruku krokoměr a začala jejich soutěž v počtu nachozených nebo naběhaných kilometrů (kroků). Soutěží se svými spolužáky, ale i třídami ze škol v Hranicích a ve Vsetíně. K porovnání mají i výkony učitelů ze všech tří základních škol.

A jak si zatím stojí naši žáci a učitelé?

Mezi školami jsme na třetím místě. Na vedoucí Vsetín ztrácíme v průměru 12 tis. kroků týdně.

Ze sedmnácti tříd je nejlepší naše 6. C, která je na 3. místě. 6. B je devátá. Bohužel naše 7. B a 7. C uzavírá tabulku.

Mezi jednotlivci je z 6. B nejlepší Viktor Novotný a Valerie Fialová, z 6. C Viktorie Benešová a Vítek Hlavička, ze 7. B Jana Novotná a Filip Novák, ze 7. C Kateřina Kovandová a Ála Perknerová.

Z učitelů si nejlépe vede Marcela Vorlíčková, která je momentálně na sedmém místě.

Vzhledem k tomu, že do konce soutěže zbývá necelý měsíc, my co jsme do ní zapojeni, pojďme ještě zabrat a před vánočními svátky našlapat a naběhat o nějakých pár tisícovek kroků navíc, abychom se odlepili ode dna a porazili alespoň jednu školu.

Nejlepší z každé třídy dostanou jako odměnu sportovní hodinky darované firmou Garmin. A to už stojí za to se jít projít anebo se proběhnout, ne?

podporujeme pohyb.png

Mgr. Marcela Vorlíčková