Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > První třídy na návštěvě Dne zvířat na SZeŠ

První třídy na návštěvě Dne zvířat na SZeŠDatum konání:
23.10.2023
Datum ukončení:
4.11.2023

 

Připomínat dětem, že zvířata a celá příroda je nedílnou součástí našeho života, a my je musíme chránit, je v dnešní době velice důležité.

Velice poutavě a zajímavě studenti zemědělské školy seznámili naše prvňáky s mnoha živočichy, které mají v chovu. Velice nás překvapila celková organizace a příprava akce. Pečlivě seřazená stanoviště, časový rozvrh, který klapal jako hodinky, náročnost stanovišť i plnění jednotlivých úkolů - vše bylo rozumně voleno s ohledem na věk dětí. Ocenění razítky i dobrotou povzbudilo naše žáky k plnění dalších úkolů. Sáhnout si na králíka, slepici, ovci, kozu nebo psa – to byl, podle slov dětí, „boží zážitek“. Měření tepu srdce u psů a jejich ošetření navodilo i téma – kdy budeme sami připraveni starat se o svého mazlíčka.

P_20231013_110045.jpg