Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Slavnostní zakončení školního roku

Slavnostní zakončení školního rokuDatum konání:
27.7.2021
Datum ukončení:
5.9.2021

29. června se uskutečnilo slavnostní setkání zaměstnanců školy v hotelu Golfi, abychom společně uzavřeli tento zvláštní školní rok a dodatečně oslavili Den učitelů. Při této příležitosti jsme se rozloučili s našimi kolegy Mgr. Boženou Mečířovou, Mgr. Janem Mečířem a Ing. Janou Klabanovou, kterým ještě zde děkujeme za skvělou pedagogickou činnost a výbornou spolupráci.

Zároveň jsme se shodli na finanční pomoci tornádem zasažené základní škole v Moravské Nové Vsi. Na základě Vyhlášky č. 263/2021 Sb., ze dne 8. července 2021, kterou se mění vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, ve znění pozdějších předpisů poskytla naše škola 12. července dar ve výši 150 000 Kč.

 

ilustrační obrázek zničené školy   ilustrační obrázek - rozloučení s kolegy   ilustrační foto - slavnostní večeře