Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Vysvědčení za školní rok 2019/2020

Vysvědčení za školní rok 2019/2020

26.6.2020

Na základě Mimořádného opatření MZČR z 12. června 2020 budou žáci školy přebírat vysvědčení ve své kmenové třídě v úterý 30. června 2020.

1. stupeň v 8,00 hodin
2. stupeň v 9,00 hodin

Žáci přijdou ke škole a zde počkají na svou třídní učitelku nebo třídního učitele.

Učiteli ještě před školou žáci, (ti kteří ještě nepředali) odevzdají písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod. Formulář je ke stažení na stránkách školy zde.

Společně se svým učitelem odejdou do třídy se zachováním veškerých hygienických a
epidemiologických opatření.

Přítomnost osob z řad veřejnosti není možná.

Po rozdání vysvědčení (asi 30 minut) žáci odejdou domů. Začínají prázdniny.

Nevydaná vysvědčení budou uložena v kanceláři školy a připravena k předání v době úředních hodin (o prázdninách každé pondělí od 8,00 do 12,00 hodin).

Mgr. Vlastislav Sýkora