Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Září a říjen ve školní družině oddělení č. 4

Září a říjen ve školní družině oddělení č. 4Datum konání:
3.11.2022
Datum ukončení:
10.11.2022

Září a říjen ve školní družině oddělení č.4

Měsíc září byl ve znamení seznamování se s kamarády, pravidly školní družiny a s dopravními značkami v okolí školy a našeho domova. Četli jsme knihu od spisovatelky Ester Staré: A pak se to stalo! Kde se děti dozvěděly, co vše by se mohlo stát kdyby si například nečistily zuby nebo nečesaly vlasy. Zpívali jsme písničku Křižovatka.

Říjen byl ve znamení seznamování s houbami a podzimní krajinou okolo nás. Četli jsme knihu od Radomíra Socha: Houbové království. Děti se seznámily s jedlými i nejedlými druhy hub. Nechyběla ani procházka za účelem sbírání listů a kaštanů. Z vylisovaných listů děti vytvořily velice povedené výrobky. Zpívali jsme píseň od Zdeňka Svěráka - Datel.

Novák Denisa, vychovatelka ŠD