Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality

Štítky:

Informace k závěru školního roku 2019/2020

Datum konání: 5. 6. 2020

Od 25. 5. do 29. 6. probíhají vzdělávací aktivity žáků 1. stupně.

Vrácení poplatku za kroužky (Anglický jazyk, Keramický kroužek, Miniházená, Polytechnika)

Datum konání: 2. 6. 2020

Žádost o vrácení poplatku za kroužky (Anglický jazyk, Keramický kroužek, Miniházená, Polytechnika) zasílejte na e-mail: souckova@zstgmpodebrady.cz nebo vkládejte do schránky školy.

Vrácení poplatku za kroužek Předškoláček

Datum konání: 2. 6. 2020

Žádost o vrácení poplatku za kroužek Předškoláček zasílejte na e-mail: souckova@zstgmpodebrady.cz nebo vkládejte do schránky školy.

Vzdělávací aktivity pro žáky 2. stupně ve škole

Datum konání: 1. 6. 2020

V souladu s Harmonogramem uvolnění škol a školských zařízení je umožněna žákům 2. st. osobní přítomnost ve škole od 8. 6.

Vzdělávací aktivity pro žáky 2. st. ve škole

Datum konání: 28. 5. 2020

V souladu s Harmonogramem uvolnění škol a školských zařízení je umožněna žákům 2. stupně od 8. 6. 2020 přítomnost ve škole. Sledujte naše webové stránky, v příštím týdnu zveřejníme podrobnosti - rozpis termínů pro jednotlivé třídy, rozdělení a umístění skupin po dobu vzdělávacích aktivit žáků 2.

Otevírá dopravní hřiště v Nymburce

Datum konání: 26. 5. 2020

Otevírá dopravní hřiště v Nymburce

Návrat do školy

Datum konání: 25. 5. 2020

Vážení rodiče,

Vrácení poplatku za školní družinu

Datum konání: 25. 5. 2020

Žádost o vrácení poplatku za ŠD zasílejte na e-mail: souckova@zstgmpodebrady.cz nebo vkládejte do schránky školy.