Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality

Štítky:

Zrušení plánovaného ředitelského volna

Datum konání: 5. 5. 2020

Plánované ředitelské volno na období od 24. června do 30. června 2020 se ruší. Důvodem je mimořádné opatření a odložení rekonstrukce otopného systému.

Vzdělávací aktivity pro žáky 9. ročníku připravujících se na přijímací zkoušky na střední

Datum konání: 5. 5. 2020

Nuda rozvíjí zvědavost, vytváří myšlenky, zvyšuje kreativitu a probouzí smysly. Nebojme se jí!

Publikujeme v Nymburském deníku

Datum konání: 4. 5. 2020

Zažeňme nudu neboli co s volným časem během karantény?

Datum konání: 8. 4. 2020

Stres – jak zvládat vypjaté situace

Podpora během karantény

Učení v pohodě

Datum konání: 8. 4. 2020

Najdi si, jaké bude mít výhody se učit

Tělesná výchova v době mimořádného volna

Datum konání: 3. 4. 2020

I když jsme doma a nemáme pravidelné hodiny tělesné výchovy ve škole a tréninky ve svých sportovních oddílech a nechodíme s kamarády sportovat ven na hřiště, třeba jezdit na kolečkových bruslích a celou řadu dalších sportovních aktivit, nesmíme zanedbat svoji fyzickou zdatnost.

Ohlédnutí za zimou

Datum konání: 30. 3. 2020

Vychovatelky školní družiny se celé zimní období snažily, aby dětem předaly zábavnou formou další informace a zajímavosti k tématu „ LES“. Děti se každý den věnovaly výtvarné a pracovní činnosti,o čemž se můžete přesvědčit ve fotogalerii. S dětmi jsme četly knihy I.