Úvod > Aktuální školní rok > Důležité > OZNÁMENÍ

OZNÁMENÍ

Vážení rodiče, milí žáci,

blíží se konec prázdnin a začátek nového školního roku. Jistě jste nabrali nové síly a těšíte se na nové zážitky. Pro žáky navštěvující budovu na Žižkově začne školní rok 2021/2022 ve středu 1. září 2021. Celá budova je čerstvě vymalovaná a voní novotou. V některých učebnách je nový dataprojektor s tabulí a mnoho nových didaktických pomůcek.

Ve Školní ulici začne školní rok až ve středu 8. září. K předání stavby komplexní rekonstrukce topného systému dojde 7. 9. 2021 a do té doby nebude prostředí úplně bezpečné. V tuto chvíli někteří žáci zvolají „hurá“, jiní si postesknou, že musí setkání s paní učitelkou nebo panem učitelem a s kamarády o trochu odložit. Upřímně, nemám z tohoto sdělení žádnou radost, ale bohužel je to nutnost. Pevně věřím, že rodiče vzniklou situaci pochopí a organizačně zvládnou.

Děkuji za pochopení,

DOKUMENT - Vyhlášení ředitelského volna