Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Pátek třináctého přál našim sportovcům

Pátek třináctého přál našim sportovcůmDatum konání:
6.6.2022
Datum ukončení:
8.6.2022

 

Pátek třináctého přál našim sportovcům

13. května se dvanáct žáků a žákyň naší školy účastnilo krajského kola Odznaku všestrannosti v Čáslavi. V horkém počasí museli zvládnout 6 disciplín, které prověřovali jejich všestrannost: běh 60 m, skok daleký, hod míčkem, sedy-lehy, shyby na šikmé lavičce a běh 1000 m nebo dribling. Ambasadorem závodu byla naše známá olympionička, atletka Šárka Kašpárková, která dohlížela na správnost provedení shybů a driblingu.

Závod se vydařil především Sofii Bébrové z 8.B (1. místo), Lucii Váňové z 4.C (1. místo), Amálii Součkové z 6. C (3. místo) a Petru Blažkovi z 5. C (3. místo), kteří odjížděli domů s medailí ze svých věkových kategorií. V závodu družstev obsadila naše škola krásné 9. místo.

Blahopřejeme a všem účastníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

 

Návrh bez názvu.png