Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Ukázka výuky na druhém stupni

Ukázka výuky na druhém stupniDatum konání:
5.11.2023
Datum ukončení:
30.11.2023

 

Fyzika

Hodina fyziky v 6. ročníku - tření

Fyzika

Laboratorní práce v 8. ročníku

Matematika

Síť kvádru a krychle v šestém ročníku II

Přírodopis

Krystalové mřížky

Kdo by nikdy nedělal zvířátka ze špejlí a kaštanů. My jsme v hodinách přírodopisu a v rámci témat z mineralogie naši zkušenost povýšili a sestavili modely ideální krystalové mřížky halitu (chloridu sodného). Ta vyjadřuje vnitřní stavbu krystalů nerostů. Pro stavbu modelů jsme využili na podzim všude přítomných kaštanů a již zmiňovaných špejlí. Skupinové práce žáků 9. A a 9. C jsou k nahlédnutí v prezentaci.

Matematika

Síť kvádru a krychle v šestém ročníku I

Chemie

Laboratorní práce řáků 8. a 9. ročníků

Informatika

Programování v 9. ročníku - programování s Micro:bitem